Kancelaria adwokacka - Adwokat Zambrów

Kancelaria Adwokacka Fidura Świetlicki Witkiewicz zapewnienia osobom fizycznym, przedsiębiorcom i rolnikom wszechstronne doradztwo i pomoc prawną na najwyższym poziomie. Pełne zaangażowanie oraz nowoczesne standardy obsługi prawnej pozwalają̨ zagwarantować́ naszym Klientom profesjonalne prowadzenie spraw oraz najkorzystniejsze rozwiązanie ich problemów prawnych .telefon


Zapraszamy dokontaktu telefonicznego, lub do wizyty w naszej kancelarii w Białymstoku lub w Zambrowie. Pierwsze spotkanie jest bezpłatne i ma charakter konsultacji prawnej, podczas której poznamy Państwa oczekiwania i przedstawimy naszą ofertę..

Nasi adwokaci w Zambrowie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji - masz problem napisz lub zadzwoń

Prawnik Zambrów

Adwokat Marcin Fidura

Telefon: 668 478 795
marcinfidura@wp.pl
Napisz do nas

Dobry adwokat Zambrów

Adwokat Przemysław Świetlicki

Telefon: 601 061 211
przemekswietlicki@wp.pl
Napisz do nas

Adwokaci z Zambrowa

Adwokat Błażej Witkiewicz

Telefon: 602 631 582
blazej.witkiewicz@wp.pl
Napisz do nas

Dura lex, sed lex (łac. twarde prawo, ale prawo)

Ta rzymska zasada prawnicza wyraża absolutną nadrzędność norm prawa, zgodnie z którą należy bezwzględnie stosować się do przepisów ustawy niezależnie od ich uciążliwości oraz konsekwencji dla zobowiązanego. Można odnieść wrażenie, iż system prawny staje się coraz bardziej skomplikowany i coraz mniej dostępny dla ludzi nie posiadających specjalistycznej wiedzy prawniczej. Postępowanie sądowe charakteryzuje się rygoryzmem i formalizmem. Szczególnym tego przykładem jest instytucja tzw. prekluzji procesowej, a polegająca na obowiązku już w pierwszym piśmie w sprawie do podania wszystkich twierdzeń oraz dowodów na ich poparcie pod rygorem utraty prawa powoływania ich w toku postępowania. Adwokaci Kancelarii Adwokackiej Fidura Świetlicki Witkiewicz w sposób profesjonalny pomogą sprostać tym wymogom i przejść przez skomplikowaną procedurę sądową.

Naczelną zasadą związaną z udzielaniem pomocy prawnej i prowadzeniem spraw jest zachowanie tajemnicy adwokackiej. Zgodnie z ustawą Prawo o adwokaturze, adwokat obowiązany jest zachować w tajemnicy wszystko, o czym dowiedział się w związku z udzielaniem pomocy prawnej. Tajemnica adwokacka stanowi fundament wykonywania zawodu adwokata, gwarantując poszanowanie praw i wolności obywatelskich oraz umożliwia prawidłowe funkcjonowanie wymiaru sprawiedliwości i systemu prawnego w demokratycznym państwie prawa. Adwokaci Kancelarii Adwokackiej Fidura Świetlicki Witkiewicz przy świadczeniu porad prawnych oraz w związku z prowadzonymi sprawami stosują najwyższe standardy zarówno jeżeli chodzi o profesjonalizm, ale także w zakresie zachowania w tajemnicy informacji przekazywanych przez Klientów.

Niezależnie więc czy potrzebujesz pomocy w zakresie spraw cywilnych, majątkowych, dotyczących własności (w tym własności gospodarstw rolnych), spraw rodzinnych, w tym rozwodowych czy o podział majątku wspólnego, spraw o odszkodowanie lub zadośćuczynienie, spraw spadkowych oraz o zachowek, spraw gospodarczych, z zakresu prawa pracy, prawa karnego, w tym prawa karnego wykonawczego, czy w zakresie windykacji należnych Ci wierzytelności adwokaci z Kancelarii Adwokackiej Fidura Świetlicki Witkiewicz zapewnią Ci profesjonalną pomoc i pomogą rozwiązać wszelkie problemy prawne.


KontaktBiuro w Zambrowie:
Al. Wojska Polskiego 7
18-300 Zambrów
Czynne: PN - PT: 9:00 - 15:00 Kontakt telefoniczny oraz osobisty

Nasze w biuro w Zambrowie na mapie:Biuro Białystok
ul. Legionowa 14/16 lok. 201
15-099 Białystok
Czynne: PN - PT: 8:00 - 18:00 Kontakt telefoniczny oraz osobisty

Nasze w biuro w Białymstoku na mapie:Kontakt telefoniczny z nami:
  • tel. 85 307 77 71
  • tel . 668 478 795
  • tel . 601 061 211, tel . 602 631 582
Karty płatnicze: nie
© 2020 Dobry Adwokat Białystok | M. Fidura, P. Świetlicki, B. Witkiewicz