Adwokat Białystok - Kancelaria adwokacka - Bialystok-Adwokaci.eu
  >  Porady prawne

Porady prawne

Pomoc prawna

w

Kancelaria Adwokacka Adw. Marcina Fidury, adw. Przemysława Świetlickiego i adw. Błażeja Witkiewicza zajmuje się kompleksową obsługą prawną firm oraz osób fizycznych.

Świadczymy profesjonalną i kompletną ochronę prawną obejmującą zarówno: doradztwo (porady prawne, konsultacje, analizy, negocjacje, opinie), przygotowanie dokumentów (wnioski, pozwy, pisma przedprocesowe i procesowe, umowy, ugody, regulaminy), reprezentację przed sądami wszystkich instancji oraz organami administracji publicznej i samorządowej.

Z uwagi na fachowy zespół adwokatów tworzący Kancelarię świadczymy szeroki zakres usług prawnych i zapewnia swoim Klientom kompleksową i profesjonalną pomoc prawną. Pełny zakres działalności Kancelarii znajdą Państwo w zakładce „usługi”. Jedną z podstawowych zasad tworzących Kancelarię adwokatów jest indywidualne i uczciwe podejście do Klienta. Każdą sprawę badamy rzetelnie i wnikliwie, a wynagrodzenie ustalane jest w odniesieniu do rzeczywiście poniesionych nakładów pracy.

Nasi adwokaci zapewniają zastępstwo procesowe na terenie całego województwa podlaskiego, jak też w razie potrzeby w sądach w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu i wizyt w naszej Kancelarii w Białymstoku i w Zambrowie.

s
s

Skontaktuj się z nami